Reklama:
Reklama:

TERMINARZ ROZGRYWEK / WYNIKI

Volley-mix 3
1 2 3 Total
26 25 25 3
24 15 18 0
0 LO Żnin
Data meczu: 2015-11-21 11:00:00 Miejsce: Hala Sportowa 1. LO Sędziowie: Maciej Drzewiecki(Boisko),

Pierwsze spotkanie drugiej rundy rozgrywek odbyło się awansem i rozegrane zostało 21 listopada. Licealistki przystąpiły do niego mocno podbudowane niespodziewanym, ale zasłużonym zwycięstwem nad MUKS-em Barcin, który to mecz rozegrały wcześnie rano tego samego dnia. Z kolei Voley-mix rozgrywał drugi mecz z rzędu, w poprzednim również triumfując i to nad nie byle kim, bo broniącym tytułu Master Teamem.

Pierwszy set był bardzo wyrównany. Oba zespoły miały realną szansę go wygrać. Do stanu 20:19 prowadziło minimalnie LO, końcówka jednak należała do starszych, bardziej doświadczonych rywalek, które zwyciężyły po zaciętej walce 26:24. Być może przebieg spotkania byłby zupełnie inny, gdyby to licealistki dowiozły wygraną w tej partii. Widać bowiem, że jest to zespół, który potrafi iść za ciosem. Tymczasem minimalna przegrana nieco podcięła skrzydła podopiecznym Macieja Drzewieckiego.

Drugi set należał już zdecydowanie do nowego zespołu Ani Leszczyńskiej. Volley-mix prowadził od początku i ostatecznie wygrał tę część meczu 25:15. Prowadzenie 2:0 dodało im jeszcze więcej pewności i chociaż w pewnym momencie prowadziły już zdecydowanie, LO potrafiło podgonić wynik na 18:23. Czas dla Volley-mixu wzięty przez kapitana zespołu okazał się strzałem w dziesiątkę, bo zdobył on dwie ostatnie piłki, potrzebne do wygrania piątego z rzędu meczu i zwiększył tym samym swoją przewagę nad wiceliderem do 9 punktów.

MVP: Anna Leszczyńska (Volley-mix)

Volley-mix:
Justyna Bąk, Katarzyna Jusiak, Edyta Knap, Anna Leszczyńska (c), Oliwia Muszyńska, Sylwia Woźniak, Paulina Zabiszak

LO Żnin:
Oliwia Fryca, Marika Lewandowska, Matylda Napierała, Weronika Nowak, Katarzyna Pietraszko (c), Monika Pituła, Layla Settaf-Cherif, Joanna Dec, Laura Woźniak, Natalia Przybył, Paulina Żołądkiewicz

Reklama: